Про портал

Портал відкритих даних Чернівців - це веб-портал, на якому у визначених форматах відкритих даних оприлюднюються доступні для автоматичної обробки набори даних, які є у розпорядженні Чернівецької міської ради та інших розпорядників даних. Портал розроблений в рамках проекту USAID/UK aid та Фонду Євразія «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» у партнерстві з TEXTY.org.ua за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування України.

Дані Порталу є доступними для їх подальшого вільного використання та поширення. Будь-яка особа може вільно копіювати, публікувати, поширювати, використовувати, у тому числі в комерційних цілях, у поєднанні з іншою інформацією або шляхом включення до складу власного продукту, публічну інформацію у формі відкритих даних з обов’язковим посиланням на джерело отримання такої інформації.

Пропозиції щодо оприлюднення нових наборів даних, вдосконалення існуючих наборів, а також інформацію про розроблені сервіси чи візуалізації з використанням даних з Порталу прохання надсилати адміністратору Порталу.